Zabezpečení pro firmy i domy


Zabezpečit svůj majetek může dnes každý. Všem jsou dostupné základní i rozšířené možnosti ochrany majetku. Lidé si mohou vybrat nejen podle svých preferencí, ale i podle finančních možností to, co jim bude nejvíc vyhovovat. Většina lidí si pořizuje alespoň bezpečnostní dveře a zámky. Je ale důležité se také chovat zodpovědně a zlodějům nedávat šanci ani svým chováním. Proto je potřeba v přízemí v noci nenechávat otevřená okna a dveře, jelikož se přes ně nezvaná návštěva snadno dostane dovnitř.

firma kamera

Zabezpečit dům, byt nebo i chatu je potřeba efektivně, a ideální je alarm a kamerový systém. S obojím vám poradí jablotron Brno zabezpecenimohlis. Navíc máte samozřejmě možnost si nechat systém nainstalovat a součástí instalace je nejen zkušební provoz, ale také instruktáž. Kamerový systém lze použít do interiéru i na fasádu. I když jsou možnosti snímání veřejného prostoru omezené, k ochraně majetku a osob jej použít lze. Nesmíte ale uchovávat delší dobu takto pořízené záznamy a nesmíte je poskytnout třetí osobě nebo je zveřejnit. Slouží případně jen pro identifikaci pachatele Policí ČR.

Jablotron patří mezi špičku v zabezpečovacích zařízeních. Pokud hledáte způsob jak zvýšit ochranu svého majetku před nezvanými návštěvami, právě Jablotron je ideální firma. Můžete s klidem odjet na dovolenou, protože se vám o majetek postará bezpečnostní agentura, která může v případě narušení objetu přijet a zkontrolovat zda se v něm nenachází někdo cizí.

bezpečnostní kamera

I pojišťovny berou ohled na to, zda máte svou nemovitost zabezpečenou, a případně čím. V případě že byste neměli nemovitost zajištěnou, může dojít ke snížení pojistného plnění. Zejména pokud máte drahé vybavení domácnosti nebo máte firmu kde máte stroje a materiál, je rozhodně na místě kamerový systém a alarm nainstalovat. Byla by škoda zbytečně přijít o peníze v podstatě dvakrát.