Rekonstrukce dvougenerační nemovitosti


Kdo se rozhodne bydlet s rodiči v jednom patrovém domě, může využít jistých výhod. V první řadě jsou tu dvě rodiny, které si navzájem vychází vstříc, pomáhají si a rozdělí si pracovní úkoly tak, aby nikdo nebyl přetížený, a aby dům i zahrada byly stále udržovány v dobrém technickém stavu a poskytovaly hezké a příjemné bydlení. Jestliže je však dům staršího data, i přes pravidelnou údržbu se tu může objevit požadavek na rekonstrukci některých prostor.

překladiště kontejnerů

Rekonstrukce se může týkat podlahového vytápění, kdy je zapotřebí vystěhovat z celé obytné plochy úplně vše, anebo nové elektroinstalace, pokud se tu ještě nachází staré rozvody v hliníku. Rekonstrukci se mohou podrobit i omítky, příčky, štukování či stěrkování stropů, výměna oken a dveří atd. To vše vyžaduje vystěhovat někam nábytek, spotřebiče, svítidla, koberce a další předměty z domácnosti, jenže co když nemáte tak velkou garáž ani sklep? Kam s tím? K sousedům? Zahltit je věcmi, i když s nimi udržujete dobré přátelské vztahy? Anebo odvážet část věcí kamarádům a u každého z nich mít jen kousek vybavení? Anebo všechno navézt do skladu stěhovací firmy, která sídlí dvacet kilometrů daleko?

kontejnery na lodi

Teoreticky by to šlo, ale co když si vzpomenete, že byste si rádi přečetli oblíbenou knihu nebo chtěli ze skladu vyprostit šicí stroj a ušít si kalhoty? Budete pro každou drobnost dojíždět kdoví kam?

Právě pro takto komplikované situace se nabízí pronájem lodních kontejnerů otpsklady.cz. Je to dostatečně velký plechový box, který vám umístí na zahradu, třeba dva metry od vchodu do domu, a bude to podobné, jako když si necháte k domu přistavět jednu obytnou místnost. Kontejnery mají objem přibližně 38 a nebo 75 krychlových metrů, což je dostatečně velký prostor pro umístění vybavení jedno nebo dvoupokojového bytu (dle velikosti nábytku a dalších předmětů).