Co pro vás znamenají boty s platformou


Optické prodloužení nohou

Boty s vysokou platformou prodlužují ženské nohy o několik centimetrů, a to není zanedbatelné. Proč se nám vlastně líbí dlouhé štíhlé nohy a naopak proč nám připadají nesmírně škaredé ty kraťoučké a oplácané? Celý vtip vězí v souměrnosti lidské postavy, protože jsou-li vyvážené všechny její proporce, zdá se nám taková bytost nesmírně krásná. Týká se to jak tělesného korpusu s končetinami, tak i samotného obličeje.

ženské nohy

Vysoká platforma umožňuje dívkám zdůraznit to podstatné, a sice harmonii, ladnost, smyslnost i něžnost zároveň, a to se daří zejména jako součást milostné předehry. Proto bývá takováto obuv oblíbená zejména v ložnicích a v dalších prostorách, kde má dojít k milostnému aktu.

boty na podpatku

Platforma ale není všechno

Kdyby dívka obula boty sice s vysokou platformou https://www.botish.cz/kotnikove-boty-na-platforme, ale šlo by například o gumové galoše s rovnou podrážkou, byla by sice o nějakých osm centimetrů vyšší, ale vypadala by jako kosmonaut v nepříliš úspěšné misi na Mars. Chtěli byste někoho takového přivítat v posteli? Určitě ne a zřejmě byste dali přednost dívce, co namísto rovných gumových podrážek s platformou obuje například sandály s transparentním svrškem, kde bude viditelná spojitá krása chodidel včetně jejich přirozeného vyklenutí. Ono totiž nezáleží jen na výšce platformy, ale také na výšce podpatku a na samotné konstrukci obuvi. Muže zajímá především tvar chodidel, aby vynikla jejich tvarová rozmanitost.

Chodidla v botách na podpatku

Jestliže žena obuje rovné boty na podpatku, třebaže by byly na platformě, převážnou většinu mužů to ponechá chladnou, protože krása chodidel tu zaniká v přímém kontaktu s podložkou, ale jakmile se pata zvedá do výšky a svírá vůči špičce tupý úhel, okamžitě vás upoutá vyklenutý most příčné klenby, této sexy paraboly, kvůli níž jsou vaši milenci ochotni boty zouvat až v posteli, aby si důkladně a zblízka prohlédli osmý div světa, za něž jsou ženská chodidla mnohými z nich také považována.