Reklamní propiska jako vděčný dar


Reklamní propisky pro svatební salóny

Otevíráte svatební salón a chcete své klienty něčím zajímavým upoutat a přilákat? V první řadě to musí být kvalita vašich služeb a profesionalita, v tom si jistě rozumíme a o tom by nemělo být pochyb, ovšem mohou se hodit i některé výjimečnosti, s nimiž se lidé jinde nesetkají. Což takhle jim nabídnout upomínkové předměty pro jejich svatební den? Svatba bývá významnou událostí a vy byste mohli nechat zhotovit buď pro všechny vámi pořádané svatby jeden typ propisek s propagací svatebního salónu, anebo pro každou svatbu zvlášť, s termínem konání a jmény novomanželů. Bude to originální a tento způsob reklamy bývá velmi účinný.

reklamní propiska

Dárek pro klienty masérských služeb

Masáže bývají mezi širokou veřejností nesmírně populární, ať už se jedná o služby relaxační, sportovní, lázeňské, nebo ve formě reflexní terapie. Reklamní propiska s propagací masérského salónu je velmi příjemným počinem a lidé k vám pak mohou rádi zavítat častěji. Nezapomeňte, že masáž je velmi intimní záležitost, a že napomáhá nejen s prokrvením svalových partií, ale i s odblokováním energetických bloků, což přispívá k životní vitalitě a pocitu osobního štěstí.

propiska na stole

Půjčovna sportovních potřeb

Pronajímáte vodácké vybavení, jízdní kola, lyžařskou výbavu, tenisové sítě a rakety, fotbalové a volejbalové míče a další sportovní vybavení? Pak byste mohli jako součást vašich služeb poskytovat i drobné dárky. Každému klientovi třeba reklamní propisky a těm věrným a stálým zákazníkům anebo pro větší objemy zapůjčených věcí například hrnek, deštník, tričko či mikinu. Uvědomte si, že lidé velmi dobře vnímají, že nejste pro ně jen páté kolo u vozu a zdroj příjmu, ale i někdo, na kom vám záleží, a jde vám o to, aby vámi pronajaté sportovní předměty přinášely přirozenou radost z pohybu ve volné přírodě.