Kouzelníci vylepšují atmosféru i v hotelových komplexech


Hotel Austria Trend Bratislava je luxusní hotelový komplex v centru Bratislavy, najdete jej nedaleko Námestia slobody, kde sídlí Úrad vlády Slovenskej republiky. Bratislavská čtvrť Krásna Ves navazuje na Staré https://www.psc.cz/cz/moravskoslezsky-kraj/frydek-mistek/stare-hamry/ město s Bratislavským hradem a mostem SNP, které patří k nejzajímavějším památkám na Slovensku. Koncem května roku 2024 tu bude probíhat firemní konference, do jejíhož průběhu zasáhne i kouzelník.

panorama Bratislavy

Kouzlení v Bratislavě na konferenci v hotelu vaskouzelnik.cz může vnést mezi hotelové hosty mnohem příznivější atmosféru a lidé se tu pak mohou lépe uvolnit a dát emocím přirozený průběh. Kouzelníci dovedou lidem totiž připomenout, že život je jen velká hra, a že má svůj značný význam život především prožít, nikoli prosedět v koutku a čekat, až na vás přijde řada a něco se stane. Kouzelníci aktivizují v lidech tvůrčí potenciál a zbavují je zábran, které jsou většinou dány společenskými konvencemi. Velkou roli tu pak hraje strach otevřít se emocím a být jako děti.

kouzelník (nejen) v Bratislavě

Může se pak stát, že účastníci konference vyjdou z hotelu ven na ulici a budou se cítit jako vyměnění. Mohou také změnit své plány a namísto plánované recepce v hotelové restauraci usednou do auta a nechají se vyvézt k televizní věži Kamzík, aby si tu uvědomili, jak krásný je pohled na Bratislavu z výšky, a že město je členité, plné parků a zeleně, se zoologickou zahradou a Dunajem na obzoru. Kouzelníci nám také naznačují, že bychom měli věnovat více prostoru dětem, měli bychom s nimi trávit více času, a brát si od nich to podstatné, a sice dětskou nevinnost, na kterou se v dospělosti často zapomíná. Když je na prvním místě byznys a děti jsou odsouvány na vedlejší kolej, je to chyba, která se nám později vymstí na nás samotných.

Buďme rádi, že kouzelníci ještě nevymřeli, a že nám mohou poskytnout to, co všichni potřebujeme, tedy především touhu po pospolitosti a připomínku umět se bavit a radovat a rozdávat radost kolem sebe.