Využijte problémů s erekcí k prověření kvality vašeho vztahu


Muži, kteří jsou považováni za sebevědomé jedince, si zpravidla uvědomují, že Viagra a její generika, tedy typický zájem o to, jak koupit Viagru, neřeší problém s erekcí do důsledků. Mohou zafungovat jako podpůrná berlička, ale v první řadě je třeba řešit prvotní příčinu, a tou bývá zpravidla stres. Jestliže podchytíte správnou životosprávu a upravíte svůj jídelníček do přijatelné podoby, stres vám v tomto vašem snažení naopak udělá čáru přes rozpočet. Vystresovaní lidé pak nemohou naplnit to, co si předsevzali, proto je zapotřebí věnovat tomuto problému maximální pozornost.

láska na polštářku

Jenže stresové vlivy nelze odstranit ze dne na den, většinou se jedná o něco, co nemůžeme přímo samo ovlivnit, a ne vždy se také daří stresu uniknout. Proto je třeba opravdu velká dávka trpělivosti a cílevědomosti, i když si můžeme vypomáhat adaptogenními bylinkami, je to běh na dlouhou trať. A v tuto chvíli je důležité mít vedle sebe oporu, nejlépe v partnerovi či partnerce.

červené srdce

Působení stresu může vnést do partnerství i problém s erekcí. A máte-li po svém boku ženu či dívku vysokých morálních kvalit, můžete se jí svěřit a společně pak situaci řešit. Proti stresu může pomoci změna zaměstnání, změna prostředí (odstěhovat se mimo město do rekreační chatové oblasti), vhodná dovolená a také více osobní pozornosti.

Nezapomínejte na masáže – mnoho lidí hledá únik o stresu mezi různými antistresovými pomůckami, pořizují si míčky, trampolíny nebo plastelínu, chodí plavat, jezdí na kole, ale nevzpomenou si na jednu z nejúčinnějších zbraní, a tou jsou reflexní masáže. Reflexologie je technika, která pomáhá komplexně lidskému organismu postavit se všem civilizačním chorobám včetně stresu a lze ji doporučit i jako milostnou předehru, kdy uvolní křečovité stavy těla i mysli. Nemusíte být ani odborníci, stačí jen intuitivně začít jemně hladit bosá chodidla, nejlépe navzájem mezi partnery, a pak postupně přitlačit na různá místa, kde cítíte rozkoš a úlevu.