Vířivka dokáže lidi sbližovat


Lidé, kteří si pořizují vířivé vany a spolu s příslušenstvím k vířivkám Chlorito je nechají instalovat v prostředí interiéru domu, terasy či zahrady, zpravidla počítají s tím, že je budou využívat v rámci rodinné atmosféry. Vířivka je totiž velmi oblíbený relaxační nástroj a v oblibě mnohdy předčí i bazény. K uvolnění a maximální psychické pohodě vám stačí docela malý prostor, ovšem dostatečně nabitý různými „dráždidly“. Výraz dráždidla je možná trochu nadnesený, ale stimulací pokožky na různých částech těla, a tím zrovna nemáme na mysli genitálie, lze dosáhnout hlubokého vnitřního naladění, které se výrazně přibližuje orgasmu.

žena ve vířivce

Vířivka pro přátele – udržujete dobrý přátelský vztah s vašimi kamarády a jezdíte spolu na vodácké výpravy, v zimě na hory a na podzim provozujete horskou turistiku? Pak byste jim mohli také nabídnout relax ve vířivce. V domácím prostředí, kde se všichni dobře znají, je to mnohem příjemnější, než někde v aquaparku. Stačí domluvit vhodný termín a dát každému na vědomí, aby si s sebou přinesl plavky a ručník. Nic jiného není třeba, vlastně ano – dobrá nálada a chuť sdílet společné chvíle poněkud netradičním způsobem.

kachnička na hladině

Seznamovací večírek – vířivka je ideální prostředník pro seznamování budoucích partnerů. Může to proběhnout například tak, že se rozhodnete vypomoci vašemu kamarádovi, který je stále sám, bez partnerky, a ostýchá se využít seznamovacích serverů. Můžete se o to pokusit vy a domluvit rande pro něj a dotyčnou dívku – třeba z řad vašich blízkých, právě u vás doma. Nachystáte na určitou hodinu vířivou lázeň a umožníte oběma aktérům intimnější rozhovor a pobyt pod hladinou s masážními bublinkami. Je docela pravděpodobné, že si ti dva padnou do oka. Seznamování ve vířivce může mít takový úspěch, že na něj budete vzpomínat ještě dlouhá léta, až budete slavit výročí svatby.