Peníze a penízky


Jestli někdo pro vás něco udělá většinou mu odpovíte, že děkujete. Pokud je známy srandista asi vám odpoví že od dob kdy Féničané vynalezli peníze se neděkuje. To je na takové zasmání a uvolnění. Protože váš známy má minimálně pravdu v tom, že už se kromě děkování taky platí. Samozřejmě pokud vám někdo něco opraví nebo vyrobí dá se dohodnout i na ceně. Ovšem někde to nejde. Třeba takový obchod. Potraviny, drogérie, stavebniny. Tam velmi cenu nesjednáte ale zaplatíte sumu na cenovce. Něco jiného je, kdybychom se vrátili o nějakých dvě stě let zpátky. Tam to šlo a dalo se to kombinovat i s výměnným obchodem ale teď už zpátky do přítomnosti.

peníze penízky

Za ty léta totiž rostou ceny služeb, potravin a všeho co s touhle dobou souvisí. A tak když se člověk chce k něčemu dostat a nemá šanci může využít třeba půjčky v bankovním nebo i nebankovním sektoru. Někdy se do toho ale člověk zamotá a zjistí že má i tři čtyři půjčky. Samozřejmě že dělá všechno, proto aby to splácel a splatil. Může se však stát, že takový člověk je sám a nastane situace, že si chce založit rodinu. Nějakým základem rodiny by mělo být vlastní bydlení. A tak začnou mladí uvažovat nad hypotékou, protože, jiná možnost, pokud vám nepomůže rodina nebo nemáte alespoň polovinu ušetřenou tady není. Jedinou možností je banka. Jenomže když tam máte půjčku a banka si zjistí že je máte ještě dvě nepůjčí vám, protože z vašeho příjmu to nevyjde.

americký dolar

Co teď? Nezoufejte! Pokusíme se vám poradit a nějakou pomoc nabídnout. Je to nebankovní americká hypotéka. Že jste ještě o tom neslyšeli. Nevadí. Kliknutím na odkaz v tomhle článku se dovíte, jak to všechno funguje. Základní informace o době splatnosti, úrocích vše, co vás zajímá. Nebojte se za pokus nic nedáte a když to vyjde a podmínky budou pro vás přijatelní nic vám nestojí v cestě koupit si byt nebo domeček. Tak hezké bydlení.