Ochrana, která se vyplatí


Dokáží nahradit až čtyři tampony – myslíte si, že je to absolutně nereálný fakt? Už jste o nich slyšeli, ale stále nevíte, kde byste mohla sehnat menstruační kalhotky levně? Budete se na ni moci spolehnout i během noci, což není tak samozřejmé a vložky ani tampony, vám toto splnit nemohou, nebo mohou, ale už se párkrát stala nepříjemná nehoda? Nejspíše každá žena o tom ví svoje, proto si nemusíme nic zatajovat a pojďme si je představit.

bed

Česká značka MyFemini vyvinula mnoho úsilí a jejich produkt je na světě. Navíc nenabízejí jenom černou nebo béžovou klasiku, ale u nich si vyberete jak z barevných kalhotek, tak z různých druhů střihů, což je skvělé, protože každá žena se cítí dobře v něčem úplně jiném, některé sedí vysoký pas, jiná má zase ráda sexy střih brazilských kalhotek. Takže tady si každá vybere i z různých barev, s krajkou nebo bez. Takže to ani nebude vypadat, že byste na sobě měla něco takového, co by značilo, že máte svoje každoměsíční trápení. Jedná se o inovativní věc, která změní váš pohled na menstruaci a budete se cítit ochráněná, v pohodlí a nebudete se bát protečení.

svezest

Jsou vybaveny čtyřmi textilními vrstvami, takže na svém místě je všechno, co má být, aby dokázaly nahradit plně vložky i tampony a staly se vítězem nad používáním těchto jednorázových pomůcek, které, bohužel ničí životní prostředí, protože jsou často vyrobeny z plastu a běleny chemickými látkami, takže nic vhodného pro naší pokožku zejména na těchto místech. Jejich nošením uděláte něco pros voje zdraví, navíc vás nebude nic trápit, nic nikde škrtit, vyhnete se zápachu a nebudete zapařená. Diskrétní a pěkné na pohled, navíc vás ochrání i během výkonu vašeho oblíbeného sportu nebo při zahradničení na vaší zahrádce, kdy je to také velice výživné, co se týče pohybu. Konečně si na to budete moci trumfnout i během menstruace.