Noste si co chcete


Mnohé ženy by si rády oblékly třeba na volný čas neo i do společnosti kus oblečení, po kterém už dlouho pokukují. Bohužel si ho většina z nich niky nekoupí ani nevezme na sebe. Přijde jim totiž moc vyzývavý. Výrobci oblečení ženám vyrábí i takové oblečení, které se na běžné nošení nehodí. Jde většinou o topy nebo halenky s hlubokým výstřihem, o korzety nebo o kousky s průhledným živůtkem. Všechny tyto kousky by si celá řada žen ráda vzala alespoň jednou třeba někam na party, ale stydí se, protože si pod takové oblečení nemohou vzít podprsenku.

barevné podprsenky

Podprsenka je nedílnou součástí šatníku snad každé ženy. Díky podprsence jsou prsa podepřena, hezky drží tvar a neprosvítají bradavky. I když je mají i muži, ti se za ně na rozdíl od žen nestydí. I to je důvod proč se ženy i v dnešní době ostýchají chodit bez podprsenky. Pro takové případy se skvěle hodí neviditelná podprsenka, která sice vypadá podobně jako ta normální, ale nemá zapínání, ramínka a drží skvěle sama.

žena s výstřihem

Tento typ podprsenky je vyrobený ze silikonu, který dokáže sám držet na těle. To je důvod, proč se z něj začaly vyrábět právě tyto podprsenky. Skvěle se totiž hodí pod oblečení, pod které se ta normální vzít nedá. Pokud se chcete líbit třeba novému partnerovi a chcete ho překvapit v přiléhavém topu s výstřihem, nemůžete si pod něj vzít klasickou podprsenku. Pokud bude vidět, bude to vypadat opravdu špatně. Jestli nechcete zkazit první dojem, určitě se takové chyby vyvarujte. Raději si pořiďte neviditelnou podprsenku a nebo třeba tejpy na prsa, které také umí prsa hezky podržet na místě. U nás najdete náhražky klasických podprsenek v mnoha barvách. Pokud potřebujete poradit jaký typ zboží si máte vybrat, rádi vám s výběrem pomůžeme. I v neviditelné podprsence se můžete cítit dobře. Ty naše jsou pevné a prsa udrží tam kde je potřeba.