Když ženu něco trápí


Pokud ženu nÄ›co trápí, kolikrát to na ní velmi snadno poznáte. Jak? Může se to projevovat tak, že daná žena s vámi nebude mít chuÅ¥ mluvit, v jejím výraze uvidíte smutek, nebudou jí dÄ›lat radost Äinnosti, které jí obvykle radost dÄ›lají apod. Jestliže si budete myslet, že vaÅ¡i ženu nÄ›co trápí, zeptejte se jí. I když vám bude říkat, že jí nic netrápí, nevěřte tomu. Ženy obvykle říkají, že je nic netrápí a to zejména, pokud se trápí kvůli vám. Kolikrát vám to nechtÄ›jí říct proto, že vÄ›dí, že budete naÅ¡tvaní a ona například nechce, abyste se hádali.

obrázek ženy

Je mnoho vÄ›cí, které dnes mohou ženám vadit, ale pokud ony samy nedojdou k názoru, že nastal ten správný Äas, aby svému muži Å™ekly, co je trápí, je dost možné, že se nedozvíte vůbec nic.

Pokud může ženám například nÄ›co vadit, je to to, že její muž vÄ›nuje více pozornosti sociálním sítím, kde daný muž posílá lajky a komentuje fotky žen, které se vystavují, jak jen to jde. Pokud žena zjistí, že daný muž skládá takovým ženám navíc i poklony a jí nikdy nic pÄ›kného neÅ™ekne, je dost možné, že z toho nebude mít radost. Věřte, že ženÄ› jednou dojde trpÄ›livost a vmete vám nÄ›co takového do obliÄeje.

Ano, je pochopitelné, že se mužům líbí přednosti žen, ale někteří muži by se měli zamyslet nad tím, jestli to až příliš nepřehání, když lichotí jiným ženám a té své nikoliv. Něco takového rozhodně není v pořádku.

žena v mikině

Pokud ženÄ› vadí nÄ›co takového, nemůžete se jí divit, že je z nÄ›Äeho takového smutná. Žádnou ženu nÄ›co takového nepotěší a to už jen proto, že ona má být tou jedinou, pro kterou tady muž bude a ne že se daný muž bude dívat na jiné ženy a psát jim, jak nejsou krásné a úžasné, když jediné, co je na dané fotce vidÄ›t, je hluboký výstÅ™ih a úplné obleÄení, aby bylo vidÄ›t i to, co by vidÄ›t být nemÄ›lo.

Lidé by se nad sebou měli zamyslet. Opravdu je něco takového zapotřebí dělat? Poté z toho vzniká tak akorát to, že je žena z daného muže nešťastná a přemýšlí o rozchodu, protože chce mít někoho, kdo bude věnovat pozornost jen ji a ne jiným ženám, které za to vůbec nestojí.