Další potřebný prostor.


Nemáte doma příliš prostoru, kde byste mohli skladovat veškeré potřebné věci v bytě? Kam všechno dát, když je doma málo místa. Všechny skříně i místa nad skříněmi máte plné. Sklep už přetéká anebo je nevhodné některé věci skladovat ve sklepě. Do sklepa můžete dát zavařeniny, které vám tam vydrží i několik let než je nesníte nebo se nezkazí. Ovšem, když jsou dobře zavařené, jen tak se nezkazí. Dále věci jako jsou lyže, snowboard, piknikové židličky na stanování nebo skládací stolek, ale věci jako samotný stan a boty na lyžování, tak asi skladovat nebudete.

skříně na míru

Nemusíte mít v panelovém domě myši, ale nikdy nevíte, co se vám tam usídlí a drahé věci zničí. Mohou to být různí hlodavci, kteří se budou chtít schovat před mrazem nebo jen pavouci, kteří by se usadili v botě na lyžování a spousta dalších nepříjemných tvorů. Proto některé věci není vhodné skladovat ve sklepě nebo je musíte mít pečlivě zabalené v pytlech, které máte ještě dané do papírových krabic a doufat, že se vám do nich nic nedostane. Doma je to už horší s prostorem a uskladněním některých věcí. Když máte malý byt anebo nemáte moc skříní, kam byste všechno dali, je to složité, ale máme pro vás řešení, které by vám aspoň trochu mohlo pomoci.

skříně na míru

Co takhle vyměnit klasické skříně za skříně na míru a zvětšit tak skladovací prostor aspoň o trochu nebo vytvořit například i nový v místech, které jsou nevyužívány anebo vás ani nenapadlo, že by mohli být využity. Například můžete udělat stropní skříňky v síni nebo v chodbě. Většinou se jedná o prostor, který nebývá nijak využitý. V chodbě bývají jen botníky a místo na pověšení bund. Stropní prostory ale jsou nevyužity. Ovšem musíte počítat s tím, že vám to ubere prostor, který nepoužíváte, ale opticky zmenší místnost. Ovšem vy tak získáte skříně, do kterých můžete umístit věci, které nevytahujete každý den. Možnost už znáte, zkuste o tom doma popřemýšlet.