Cestování jen na oko.


Už jste někdy hledali nějaké přesné bydliště nebo místo, kde jste dříve byli, ale během let se to změnilo. Dnes už nemusíte jezdit prstem po mapě, abyste zjistili, která vesnice a číslo popisné leží. Dnes k tomu můžete využívat aplikace a mapy, které se během několika dní stále aktualizují a jsou tak přesné a nemůže se vám stát, že dojedete na konec cesty a tam už nic není. To se děje jen v případech špatného signálu, kdy vás navigace milně navede a vy se spletete. Doba postoupila a jet podle navigace až do místa, kdy vás provede nejlepšími a nejkratšími cesty je naprosto skvělá. Dřív jste u jízdy musel i hodně přemýšlet kam odbočit a cestu jste musel studovat dopředu.

google maps 360

Dnes už stačí sednout do auta a jednoduše zadat adresu cíle a telefon vám vyhodí ty nejrychlejší cesty bez nehod a zácpy vám ukáže předem, tak se jim můžete vyhnout. Tak skvělé to je. Ovšem dnes už se můžete procházet virtuálně po ulici, aniž byste na ní opravdu byl. Taková aplikace, nebo program jako je google maps 360 vám to totiž dovolí. Můžete si projít celé město, kde jsou hlavní trasy. Jen si na mapách najedete na místo, kde chcete být a dáte do dané polohy panáčka a už může běhat po ulici a podívat se na domy, na čísla popisná a na ceduli domu.

google maps 360

Například jakou má ordinační dobu váš zubař. To ovšem neplatí jen o mapách a městech, ale i o budovách, které si takhle můžete krásně projít. Mívají to hodně školy a firmy, abyste již dopředu věděl, kam máte jít, když do budovy chcete vstoupit a nemusel jste bloudit. Prostudování budovy předtím, než jí samy navštívíte je skvělou věcí, nebudete si pak připadat jako návštěva, ale budete se dobře orientovat. Když máte nově nastoupit na vysokou školu je dobré znát prostor, protože orientace je hodně složitá, než si jí samy zažijete, nějakou dobu to může trvat. Díky vědě to je o poznání lepší.