Sezona začíná


Plesová sezona je příjemné zpestření dlouhých zimních měsíců, kdy bychom jinak museli jen sedět doma a sledovat televizi. Kromě Vánoc a oslav Nového roku se v zimě nic moc neděje. Není se čemu divit, protože je brzy tma, venku je chladno a člověk ani nemá náladu cokoliv dělat. Proto je ideální že je plesová sezona, protože na plese si zatančíte, spálíte nějaké kalorie, pobavíte se s přáteli a dáte si kapku něčeho dobrého na zlepšení nálady.

tmavé šaty

Plesová sezona začíná zhruba v prosinci kdy končí taneční kurzy a začínají jejich závěrečné plesy. Po nich následují maturitní plesy a pokračují různé myslivecké a podobně. V téměř každé vesnici či městu můžeme narazit na ples, a byla by škoda nevyužít alespoň pár šancí na příjemně strávený večer. Předtím než se páry někam vydají, ženy většinou usilovně pátrají ve skříních a hledají jestli si mají co obléknout.

Bývá běžné že mnohé ženy neoblečou to co oblékly loni, protože třeba otěhotněly nebo zhubly. Postava se člověku změní klidně i za pár týdnů a v létě si jen málokdo vzpomene že by si měl zavčas koupit nové plesové šaty. Pokud právě zjišťujete že nemáte co na sebe a přitom se pomalu blíží datum vašeho prvního letošního plesu, rozhodně neotálejte a navštivte obchod nebo salon, kde si šaty seženete. Naše půjčovna společenských šatů v Praze vám nabízí obrovský výběr různých šatů za skvělé ceny.

světlé šaty

Naše šaty v jiné půjčovně neseženete, to vám garantujeme. Nabízíme jen to nejlepší z plesové módy. Najdete u nás módní kousky, ale i nestárnoucí klasiku. Potěšíme vás pokud hledáte princeznovské šaty, ale i pokud hledáte něco střídmějšího. V nabídce máme i společenské a svatební šaty, takže si u nás vybere každá.

V některých případech může být oříšek najít ty správné šaty. Pokud nemáte míry modelky, najděte si na zkoušení šatů více času – měly by vám sedět dokonale.