Rozvoj před mateřstvím.


Jste lidé, kteří se díky mateřství a narození prvního potomka dali na háčkování, pletení nebo podobné činnosti? Chtěli jste jim vytvořit něco, co budou mít jen od vás a vaší snahou a prací? Je to vážně obdivuhodné, že některé ženy opravdu mají tu vůli a schopnost se něco takového naučit. Není to těžké díky dnešním moderním technikám, kde si na mobilním telefonu můžete pustit video, podle kterého uháčkujete úplně všechno. Naučí vás základní háčkované vzory a techniky, díky kterým se pak vrhnete skoro na všechno. Stačí tomu jen věnovat čas a jít si za svým snem. Proč se nenaučit například háčkovat. Stejně když jste z práce doma a už se jen připravujete na příchod miminka, máte dost volného času.

plastová bedna s víkem

Věnujete se uklízení, odpočívání, vaření a přípravou věcí pro miminko. Tak proč nezkusit i háčkování. Můžete mu například zkusit uháčkovat první hračku a tou může být chobotnička. Většinou jsou takové chobotničky pro dříve narozené miminka. Ovšem i vaše dítě, které se narodí v termínu, ji může od vás mít uháčkovanou. Je to velmi jednoduché, kde se nejdříve začíná s hlavou, a na závěr se dělají chapadla. Nemusíte ani měnit přízi a ani navazovat novou vše se dělá z jednoho kusu. Je to skvělí první plyšák, který bude miminko mít. Díky chapadlům a prvním úchopům jsou právě chapadla skvělí věcí. Když se vám to povede, můžete vyzkoušet další výzvy a uháčkovat něco jiného nebo se vrhnout na pyžamožrouta, aby si dítě mohlo schovávat pyžamo, až mu budou rok a půl nebo více.

plastová bedna s víkem

Děti jsou chápavé a mohou mít v posteli své oblíbené plyšáky. Když vás to chytne, většinou nakupujete nové a nové příze, které se vám kupí a nejsou dobře skladné, když je jen tak naházíte do igelitky, tak nebudete mít o barvách ani materiálu dobrý přehled, co už doma máte a co ne. Vhodné skladování je například v plastových bednách s víkem, kde je můžete mít vyskládané jednu vedle druhé a ještě barevně oddělené. Vše se dá dobře vymyslet. V uskladnění a jednoduché přehlednosti se vám bedny na příze a další náčiní, potřebné k háčkování, budou hodit. Mějte ve svých věcích přehled.