Domeček se zahradou


Vždycky jsem si říkala, že jednoho dne tÅ™eba až budu mít finance anebo budu mít partnera, že bychom také mohli bydlet ve vlastním bytÄ›. BuÄto ve vlastním bytÄ› anebo také ve vlastním domÄ›. Já jsem totiž už opravdu od mala si vždycky přála, že až budu koneÄně svobodná a budu si moct dÄ›lat co chci a nebudu závislá na rodiÄích, že koneÄnÄ› také budu mít vlastnÄ› své bydlení a také se sama budu moct rozhodnout, protože mÄ› docela vadilo a mrzelo mÄ› to, že moji rodiÄe mi stále dokola vÅ¡echno zakazovali a opakovali, co já vlastnÄ› mám dÄ›lat anebo co můžu dÄ›lat anebo co nemůžu dÄ›lat. A to jsem si vlastnÄ› ani nemohla potom vybrat žádné bydlení.

Stále přemýšlím nad hypotékou.

Myslela jsem si, že mi rodiÄe potom budou také kecat do bydlení anebo kde a jak mám bydlet. PÅ™emýšlela jsem, jestli tÅ™eba mám vzít hypotéku anebo bydlet v nájmu. Já jsem si Å™ekla, že bych si do zaÄátku vzala nájem nÄ›jaký menší byt anebo malou garsonku, kterou bych mÄ›la v nájmu. A potom tÅ™eba, kdybychom se s partnerem nÄ›kdy v budoucnu rozhodli, že bychom si vzali hypotéku, tak bych hypotéku chtÄ›la na nÄ›jaký menší domeÄek se zahradou anebo na nÄ›jaký vÄ›tší byt, protože já už osobnÄ› bych myslela do budoucna.

Kde by se nejvíce líbilo vám?

Já mám v plánu, že bych mÄ›la možná tak jedno nebo dvě dÄ›ti, a proto bych také chtÄ›la, aby dÄ›ti mÄ›ly své soukromí. Také bych jeÅ¡tÄ› uvažovala, jestli tÅ™eba dÄ›ti budou mít pokoj dohromady anebo jestli budou mít pokoje každý zvlášť. Sama jsem si Å™ekla, že je vždycky nejlepší, když má každý svou místnost, ale ono to nÄ›kdy bohužel nejde nÄ›kdy. Bohužel tohle nejde, protože když nejsou finance, tak si logicky nemůžete koupit také vÄ›tší dům nebo vÄ›tší byt, ale i tak to docela jde. My jsme totiž se sourozenci tÅ™i a mÄ›li jsme jenom jednu spoleÄnou místnost a Å™eknu vám, že je to docela takové divné, ale i tak jsme byli spokojeni. Myslím si, že když lidé se dokážou domluvit, tak je to potom v pohodÄ› a je úplnÄ› jedno, jestli máte byt anebo veliký dům se zahradou.