Bez auta se těžce žije


Předpokládám, že v dnešní době budou lidé využívat hodně auto, protože bez auta se v dnešní době opravdu těžce žije. Jednou jsem viděla v televizi, kde se dělal průzkum. Jestli by se lidé dokázali obejít bez auta. Když se ptali třeba lidi, kteří vůbec nemají automobil anebo ještě ani nemohou být řidičské oprávnění, tak i tak říkali, že by se bez auta neobešli, že prý se těší, až si udělají řidičský průkaz. Anebo také byli lidé, kteří neměli řidičské oprávnění a třeba ani ho mít nemohli, tak říkali, že je to velice mrzí a štve, že nemůžou mít automobil. Já je chápu. Já právě řidičské oprávnění mám teprve dva roky.

Pracovat na poště může být prima.

A teprve dva roky řídím a říkám vám, že už bych se bez auta vůbec neobešla. Potom také byl průzkum mezi lidmi, kteří mají auto a říkají, že kdyby ho neměli, tak by snad ani nemohli spát a museli by brát léky na uklidnění. Prý by se z toho psychicky zhroutili, protože třeba někdo si vydělává tím, že řídí auto. A byl by to třeba taxikář anebo rozvozáci anebo třeba pošťáci anebo další doručovací služba. Já si myslím, že je hodně lidí, kteří využívají automobil také k tomu, že s tím pracují anebo něco převáží. Jednoduše dělají pracovní věci. Proto jsem si řekla, že je nejlepší, když lidé si řeknou, co by asi tak v životě chtěli dělat, jaké zaměstnání anebo co je baví, protože každý člověk má své záliby.

Rozvážet něco, to by mě bavilo.

A každý člověk má své koníčky a dělá to, co ho baví. A třeba někoho baví to, že jezdí automobilem a třeba něco rozváží. Tohle právě dělá také můj bývalý partner. Můj bývalý partner rozvážel pizzu a potom šel takhle ještě pracovat na poštu, protože říkal, že ho práce jako řidiče baví. Takže já se ani nedivím. Je logické, že když někoho baví řídit auto anebo i dodávku nebo něco podobného, tak potom si najde práci takovou, kde právě může dělat to, co ho baví. A v tomto případě chce řídit automobil. Mě by tohle také bavilo, ale stále přemýšlím, jestli bych šla rozvážet pizzu anebo pracovat na poštu.